Ga naar inhoud

Te koop: appartement Drielse Wetering 80 1509 KR Zaandam

Beschikbaar

Bezichtiging plannen

€ 369.000,- k.k.

Deze keurig afgewerkte maisonnette aan de Drielse Wetering in Zaandam ligt echt supercentraal in de gezinsgerichte woonwijk Het Kalf. Basisschool, winkelcentrum, buurthuis en sportzaal liggen letterlijk aan je voeten. Met als kers op de taart gevarieerde natuur- en recreatiegebied Het Jagersveld. Wandelen, hardlopen, fietsen, ‘s zomers blote voeten in het zand, ukkies in het veilige pierenbad en de durfal gaat lekker zwemmen, surfen of kiten. Om. De. Hoek!

Deze bovenwoning is eigenlijk qua uitvoering gewoon een eengezinswoning. De voordeuren zijn bereikbaar via een galerij, aan weerszijden is een trap. De parkeerplaats ligt aan deze kant van het blok, recht voor het keukenraam op de eerste verdieping heerst rust.
Het leefgedeelte bevindt zich aan de kant van het gezellige winkelplein, daarvan gescheiden door het 25 vierkante meter tellende dakterras. Met een klein schuurtje trouwens. Handig voor buitenspeelgoed en tuingereedschap. Op de begane grond is nog een van elektra voorziene berging.
De met zonwering deels te overkappen buitenruimte is met een bijna gevelgrote schuifpui verbonden met de woonkamer. Zowel het plafond, de wanden als de fraai met V-groef gelegde laminaatvloer lopen naadloos door in de modern uitgeruste, greeploze keuken.
Boven zijn drie slaapkamers. Door het subtiele afschot van deze bijzonder vormgegeven woningen ontstaat in elke kamer een unieke sfeer, versterkt door de kraaldelen en koven. Ook hier ligt laminaat. Met respectievelijk 9, 12 en 16 vierkante meter zal ieder gezinslid zich snel thuisvoelen. Als daarvoor een ander kleurtje nodig is, soit. Doe je op een vrije zaterdagmiddag.
De badkamer is lekker comfortabel uitgevoerd: een ligbad met douche, een wastafel plus spiegelkast, een tweede toilet. De wasmachine is verhuisd naar een eigen was- en stookplek op deze verdieping, de aansluiting en afvoer in de badkamer zijn er nog. De CV-installatie is trouwens twee jaar geleden nog vervangen.

De Vereniging van Eigenaren is gezond en actief. De individuele bewoners genieten van het onderhoudsarme kunststof van de beplating, deuren, ramen en kozijnen. Lapje erover en klaar. Daarnaast is dit materiaal uitstekend isolerend en tegelijkertijd ventilerend. De woning heeft dan ook energielabel B. Door gezamenlijk op te trekken, wordt het gebouw en terrein schoon, heel en netjes gehouden en blijven de financiën op orde. Onderhoud, reparatie, vervangingskosten, verzekering… Hier woon je zorgeloos!

Indeling:
Begane grond: separate berging in onderbouw. Open trappenhuis links en rechts. Galerij. Entree maisonnette. Hal met meterkast. Toilet met fontein. Trapopgang met gesloten houten treden. Drempelloos doorlopend en rondom met V-groef gelegde houtlaminaatvloer. Sausklaar afgewerkte wanden en gestuct plafond.
Zonnige woonkamer met schuifpui naar dakterras (25 m2) op het westen met knikarmzonnescherm en tuinschuurtje. Aan de galerijzijde, met zicht op de parkeerplaatsen, moderne greeploze keuken met brede laden en kast- en apparatuurwand. Driezijdig werkblad met rvs spoelbak en eengreeps mengboogkraan en vijfpits gas-op-glas kookplaat met verticale wasemkap. Ingebouwde combi-oven, magnetron, koelkast, vriezer en vaatwasser.
1e verdieping: overloop met lichtkoepel. Schuifwandkast en berging met opstelling CV-installatie (Intergas/ 2021) en aansluitingen wasmachine en -droger. Drie slaapkamers, respectievelijk 9, 12 en 16 m2. Eveneens drempelloos doorgelegde en rondom V-groef gelegde houtlaminaatvloer en sausklare wanden. Nette gevelafwerking met kraaldelen en gordijn- en leidingkoven. Fraai betegelde badkamer met ligbad/ douche, wastafel met spiegelkast en tweede toilet (wandcloset). Extra aansluiting wasmachine.

Gezinnen vinden hun plek in de Zaandamse wijk ‘t Kalf. Alle dagelijkse voorzieningen zijn onder handbereik. Forenzen strijken hier ook graag neer. De Drielse Wetering sluit vrijwel naadloos aan op het Rijkswegennet. Zowel de A7 naar Hoorn als de A8 richting Amsterdam liggen op een paar minuten sturen. Sportievelingen peddelen met hun al dan niet elektrisch ondersteunde tweewielers ook vlot naar Purmerend, Amsterdam en natuurlijk de buurgemeente binnen de Zaanstreek. Onderweg genieten zij van de Zaanse cultuur en natuur!

Bijzonderheden:
– woonoppervlakte 109 m2;
– inhoud 352 m3;
– terras van 25 m2 op het westen;
– kunststof ramen, deuren en kozijnen, CV 2021, energielabel B;
– actieve en gezonde VvE, maandelijkse bijdrage € 155,00 inclusief voorschot water en inclusief opstalverzekering;
– parkeren voor de deur, snelweg en streekvervoer om de hoek;
– bushalte voor de deur;
– vlakbij natuur- en recreatiegebied rond de Jagersplas;
– aanvaarding in overleg.

  • 109 m2
  • 3

Kenmerken Drielse Wetering 80

Overdracht

Vraagprijs€ 369.000,- k.k.
AanvaardingIn overleg

Oppervlaktes en inhoud

Woonoppervlakte109 m2
Inhoud352 m3

Bouw

SoortMaisonnette
BouwvormBestaande bouw
Bouwjaar1978
Dak typePlat dak
IsolatievormenDubbelglas
EnergielabelB

Indeling

Aantal verdiepingen2
Aantal kamers4
Aantal slaapkamers3
Aantal badkamers1

Hoeveel kan ik lenen?

bereken hier je hypotheek

Kun je niet wachten tot je bij ons aan tafel zit? Vul je gegevens in en krijg gelijk een indruk van je maximale hypotheek en maandlast. Let op, er zijn verschillende factoren van invloed op de hoogte van je hypotheek en de rente die je betaalt. Wil je zeker weten of je berekening helemaal klopt? Bel ons of loop even binnen bij een van onze kantoren.

Ligging Drielse Wetering 80

Voorzieningen

Centraal gelegen informatie over de buurt

Aantal inwoners

In de gemeente

153.679

Leeftijd

in percentages van totaal

Huishoudsamenstelling

in percentages van totaal

34%

20% NL

35%

20% NL

31%

20% NL

Vergelijkbaar woningaanbod